فایل ورد (word) تحقیق کاربرد پمپ هیدرولیك درخودرو

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

فایل ورد (word) تحقیق کاربرد پمپ هیدرولیك درخودرو دارای 21 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) تحقیق کاربرد پمپ هیدرولیك درخودرو کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) تحقیق کاربرد پمپ هیدرولیك درخودرو،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) تحقیق کاربرد پمپ هیدرولیك درخودرو :

توضیحات:
تحقیق رشته مهندسی فناوری مکانیک خودرو با موضوع کاربرد پمپ هیدرولیك درخودرو، در قالب فایل word و در حجم 15 صفحه.بخشی از متن:
با توجه به نفوذ روز افزون سیستم های هیدرولیکی در صنایع مختلف وجود پمپ هایی با توان و فشار های مختلف بیش از پیش مورد نیاز است. پمپ به عنوان قلب سیستم هیدرولیک، انرژی مکانیکی را که توسط موتورهای الکتریکی، احتراق داخلی و ... تامین می گردد به انرژی هیدرولیکی تبدیل می کند. در واقع پمپ در یک سیکل هیدرولیکی یا نیوماتیکی انرژی سیال را افزایش می دهد تا در مکان مورد نیاز این انرژی افزوده به کار مطلوب تبدیل گردد.
فشار اتمسفر در اثر خلا نسبی بوجود آمده به خاطر عملکرد اجزای مکانیکی پمپ ، سیال را مجبور به حرکت به سمت مجرای ورودی آن نموده تا توسط پمپ به سایر قسمت های مدار هیدرولیک رانده شود.
حجم روغن پر فشار تحویل داده شده به مدار هیدرولیکی بستگی به ظرفیت پمپ و در نتیجه به حجم جابه جا شده سیال در هر دور و تعداد دور پمپ دارد. ظرفیت پمپ با واحد گالن در دقیقه یا لیتر بر دقیقه بیان می شود.

فایل ورد (word) تحقیق کاربرد پمپ هیدرولیك درخودرو
فهرست مطالب:
مقدمه
پمپ ها با جا به جایی غیر مثبت ( پمپ های دینامیکی)
پمپ های با جابه جایی مثبت
پمپ ها با جابه جایی مثبت از نظر ساختمان
پمپ ها ی دنده ای
1- دنده خارجی External Gear Pumps
2– دنده داخلی Internal Gear Pumps
3- گوشواره ای Lobe Pumps
4- پیچی Screw Pumps
5- ژیروتور Gerotor Pumps
پمپ های پره ای
پمپ های پیستونی
پمپ های پیستونی محوری با محور خمیده (Axial piston pumps(bent-axis type))
پمپ های پیستونی محوری با صفحه زاویه گیر (Axial piston pumps(Swash plate))
پمپ های پیستونی شعاعی (Radial piston pumps)
پمپ های پلانچر (Plunger pumps)
راندمان پمپ ها (Pump performance)لینک کمکی