فایل ورد (word) پاورپوینت تمرینات اینتروال برای اسکیت بازان ماراتون

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 فایل ورد (word) پاورپوینت تمرینات اینتروال برای اسکیت بازان ماراتون دارای 13 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت فایل ورد (word) پاورپوینت تمرینات اینتروال برای اسکیت بازان ماراتون  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) پاورپوینت تمرینات اینتروال برای اسکیت بازان ماراتون،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) پاورپوینت تمرینات اینتروال برای اسکیت بازان ماراتون :

توضیحات:
پاورپوینت ارائه کلاسی رشته تربیت بدنی (علم تمرین)، با موضوع تمرینات اینتروال برای اسکیت بازان ماراتون، در حجم 13 اسلاید.

بخشی از متن:
تمرینات اینتروال نوعی از تمرینات هستند که از نظر زمانی طولانی مدت و از نظر شدت تمرین سطح بالائی دارند. آنچه شاخص این نوع تمرین است زمان های کوتاه استراحت دربین ست های تمرینی شدید و در این روش ورزشکار قادر خواهد شد مسافتهای بیشتر و با شدت بالاتری را در مقایسه با نوع عادی و یکنواخت تمرین در دستور کار خود قرار دهد و از آنجائیکه این نوع تمرین شدید است روش مناسبی برای پیشرفت هر دو توان هوازی و بی هوازی محسوب میگرددتکرار پیوسته این زنجیره است .

فایل ورد (word) پاورپوینت تمرینات اینتروال برای اسکیت بازان ماراتون
فهرست مطالب:
تمرینات اینتروال
استراحت
برای تغییر برنامه اینتروال باید 3 فاکتور را در نظر گرفت
مثال
دو طرح تمرین اینتروال برای اسکیت بازان ماراتون
تمرین دوم
چگونگی تاثیر HIIT
چند توصیه در انجام تمرینات اینتروال با شدت بالا (HIIT)
نتیجه گیری در مورد HIITلینک کمکی