فایل ورد (word) پرسشنامه سیاهه اعتیاد به تمرین – فرم کوتاه (تری و همکاران، 2004)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) پرسشنامه سیاهه اعتیاد به تمرین – فرم کوتاه (تری و همکاران، 2004) دارای 2 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) پرسشنامه سیاهه اعتیاد به تمرین – فرم کوتاه (تری و همکاران، 2004)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) پرسشنامه سیاهه اعتیاد به تمرین – فرم کوتاه (تری و همکاران، 2004)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) پرسشنامه سیاهه اعتیاد به تمرین – فرم کوتاه (تری و همکاران، 2004) :

توضیحات:
پرسشنامه استاندارد سیاهه اعتیاد به تمرین – فرم کوتاه تالیف تری و همکاران (2004)، در قالب word و در 2 صفحه، شامل 6 گویه و 2 مولفه، به همراه راهنمای نحوه نمره گذاری، روایی و پایایی و منبع مورد استفاده.

سیاهه اعتیاد به تمرین (فرم كوتاه) تالیف تری و همكاران (2004) شامل 6 گویه است كه مبتنی بر نسخه اصلاح شده اعتیاد رفتاری گریفیث (1996) می باشد. هر گزاره از این گزاره ­ها دارای انتخاب پاسخ لیكرتی پنج نمره ­ای است كه نمره اعتیاد به تمرین را در دامنه كاملاً مخالف (1) تا كاملاً موافق (5) در برمی ­گیرد (تری و همكاران، 2004).

ویژگی پرسشنامه (بطور خلاصه) :
تعداد گویه ها : 6
تعداد مولفه : 2 مولفه (اهمیت و برجسته بودن نقش تمرین، پیامدهای روانشناختی تمرین)
روایی و پایایی : دارد
نحوه نمره گذاری : دارد
منبع : دارد
نوع فایل : word و قابل ویرایشلینک کمکی