فایل ورد (word) پاورپوینت فناوری نوین در سازه های بتن مسلح پیش ساخته R-PC

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 فایل ورد (word) پاورپوینت فناوری نوین در سازه های بتن مسلح پیش ساخته R-PC دارای 25 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت فایل ورد (word) پاورپوینت فناوری نوین در سازه های بتن مسلح پیش ساخته R-PC  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) پاورپوینت فناوری نوین در سازه های بتن مسلح پیش ساخته R-PC،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) پاورپوینت فناوری نوین در سازه های بتن مسلح پیش ساخته R-PC :

توضیحات:
پاورپوینت فناوری نوین در سازه های بتن مسلح پیش ساخته R-PC ، در حجم 25 اسلاید.

بخشی از متن:
فناوری ساختمانی (سازه ای) بتن مسلح پیش ساخته به روش RPC فناوری روز کشور ژاپن است که با تولید داخلی اجزا اتصالات، میلگردهای پر مقاومت، بتن های کارگاهی با مقاومت بالا و پانل های سرامیکی مخصوص نما، به طور کامل بومی سازی شده است.
مزیت بزرگ این فناوری عدم محدودیت در پلان و ارتفاع ساختمان بوده و برای سازه های مختلف با هر نوع کاربری قابل استفاده است. در این روش ساخت اتصال قطعات اصلی یعنی ستون ها ،تیرها و دیوارهای برشی با هر نوع کاربری قابل استفاده است.
در این اتصال که میلگردها پیوستگی لازم را بدست می آورند، اتصال مابین قطعات پیش ساخته ستون ها و تیرها وهمچنین بخش فوقانی اتصال تیرها با سقف پیش تنیده با بتن درجا، یکپارچگی سازه را تضمین می کند.

فایل ورد (word) پاورپوینت فناوری نوین در سازه های بتن مسلح پیش ساخته R-PC
فهرست مطالب:
مقدمه
مزایای فناوری R-PC
الزامات اجرائی این سیستم
فناوری ساختمانهای پیش ساخته بتنی R-PC
اتصالات
فناوری ساختمانی بتن مسلح پیش ساخته به روش R-PC
الزامات سیستم ساختمان های بتن مسلح R-PC پیش ساخته با فناوریلینک کمکی