فایل ورد (word) پاورپوینت (اسلاید) رابطه آسم و آلاینده های محیط زیست

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 فایل ورد (word) پاورپوینت (اسلاید) رابطه آسم و آلاینده های محیط زیست دارای 19 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت فایل ورد (word) پاورپوینت (اسلاید) رابطه آسم و آلاینده های محیط زیست  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) پاورپوینت (اسلاید) رابطه آسم و آلاینده های محیط زیست،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) پاورپوینت (اسلاید) رابطه آسم و آلاینده های محیط زیست :

توضیحات:
پاورپوینت ارائه کلاسی درس انسان و محیط زیست با موضوع رابطه آسم و آلاینده های محیط زیست، در حجم 19 اسلاید، همراه با تصاویر.

بخشی از متن:
به ‌طور کلى عوامل اصلى برانگیزنده حمله‌هاى آسم عبارتند از: عفونت، آلرژن‌هاى تنفسى از قبیل کنه گردوخاک خانگى، گردوخاک، آلاینده‌هاى هوا و دود سیگار، ورزش، داروها، رژیم غذائى، عوامل روانی، عوامل هورمونی، مواجهه‌هاى شغلى با گردوخاک، مواد آلى، بخارهاى شیمیائی و اسپری های پاک کننده خانگی و خوشبوکننده های هوا.
یکی از علل افزایش آسم تغییراتی است که در محیط زندگی ایجاد میشود و آلاینده ها از مهمترین عواملی هستند كه باعث می‌شوند تا علائم آسم خود را نشان دهد.
آلاینده‌های محیط زیست در گروه‌های مختلف به طور طبیعی درطبیعت ایجاد می‌شوند؛ بطور مثال بعضی گازها حاصل فعالیت آتشفشان‌ها و صدماتی است كه به لایه ازن وارد شده است یا گازهای سمی که در فضا وجود دارد.
آلاینده‌های صنعتی به دنبال فعالیت‌های بشر و احتراق سوخت های كارخانجات و خودروها بوجود می‌آیند به طوری كه آلودگی‌های كارخانجات و وسایل نقلیه، مجموعه بسیار زیادی از گازهای سمی CO2 و NO2 ، ازن و ذرات معلق در هوا و بعضا فلزات سنگین از این دسته هستند.

فایل ورد (word) پاورپوینت (اسلاید) رابطه آسم و آلاینده های محیط زیست
فهرست مطالب:
1- تعریف
2- عوامل تشدید کننده آسم
3- تاثیر آلاینده های محیط زیست در تشدید علائم آسم
4- آلودگی هوا و آسم
5- آسم تحت تاثیر عوامل محیطی تشدید می شود
6- علائم آسم اوایل صبح و عصرها تشدید می شود
7- آسم شغلی چیست؟
8-خطرآلاینده های ترافیک و غبار خانه برای آسم کودکان
9- تاثیر آلاینده های خانه بر آسم
10- تاثیر پرینتر و دستگاه کپی بر آسم
11- تاثیر شمع و وسایل گازسوز و کیسه هوای ماشین برآسم
12- توصیه به مبتلایان به آسم در آلودگی هوالینک کمکی