فایل ورد (word) پاورپوینت اثرات آلودگی هوا بر روی گیاهان و انسان ها

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

فایل ورد (word) پاورپوینت اثرات آلودگی هوا بر روی گیاهان و انسان ها دارای 16 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت فایل ورد (word) پاورپوینت اثرات آلودگی هوا بر روی گیاهان و انسان ها کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) پاورپوینت اثرات آلودگی هوا بر روی گیاهان و انسان ها،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) پاورپوینت اثرات آلودگی هوا بر روی گیاهان و انسان ها :

توضیحات:
پاورپوینت ارائه کلاسی رشته محیط زیست با موضوع اثرات آلودگی هوا بر روی گیاهان و انسان ها، در حجم 16 اسلاید، همراه با تصاویر.

بخشی از متن:
اثر مستقیم آلودگی هوا روی گیاهان ممکن است شدید، مزمن و یا نامرئی باشد. اگر تراکم مواد آلوده کننده زیادتر از قدرت تحمل گیاه باشد، با توجه به سن و وضعیت گیاه و سایر عوامل اکولوژیکی محیط زیست و مدت زمان تماس، اثرات مختلفی بر جای می گذارد. در صورتی که تراکم مواد آلوده کننده کم و زمان طولانی باشد اثر قوی ولی مزمن است و در نتیجه آن اندام گیاه کوچک می ماند، قدرت نموگیاهان چند ساله کم می شود، تعادل جامعه گیاهی بهم می خورد و ترکیب فلور و توزیع گونه ها دگرگون می شود. در سطح سلولی نیز آثاری ظاهر می شود که شامل تغییر آنابولیسم و کاتابولیسم و کند شدن اعمال آنزیمی و تغییر رنگدانه ها می باشد.

فایل ورد (word) پاورپوینت اثرات آلودگی هوا بر روی گیاهان و انسان ها
فهرست مطالب:
تاثیر آلودگی هوا بر محیط زیست گیاهان
نحوه تاثیر آلودگی هوا بر روی گیاهان
میزان حساسیت گونه های مختلف گیاهی نسبت به آلودگی
اثرات انیدرید سولفور بر روی گیاهان
اثرات دی اکسید گوگرد بر روی گیاهان
نحوه خسارت ازون به گیاهان
اثرات آلودگی هوا بر سلامت انسان
تاثیر الودگی هوا بر روی سلامت چشم
آلودگی هوا، موجب تغییرات مخرب مغزی می شودلینک کمکی