فایل ورد (word) پاورپوینت (اسلاید) سازه های فضاکار

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

فایل ورد (word) پاورپوینت (اسلاید) سازه های فضاکار دارای 74 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت فایل ورد (word) پاورپوینت (اسلاید) سازه های فضاکار کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) پاورپوینت (اسلاید) سازه های فضاکار،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) پاورپوینت (اسلاید) سازه های فضاکار :

توضیحات:
پاورپوینت سازه های فضاکار، در حجم 74 اسلاید همراه با تصاویر.


بخشی از متن:

از مهمترین مزیت های سازه فضاكار رفتار لرزه ای خوب به جهت سبك وزنی آنها میباشد و درجه نامعینی زیادی نیز دارند و نیز مزیت هایی برای پوشش دهانه های زیاد بدون نیاز به ستون ونیز جنبه معماری از دیگر مزیت های اینگونه سازه ها میباشدكه باعث میشود از اینگونه سقف ها برای مكان هایی همچون سالن های صنعتی ،آشیانه هواپیما،نمایشگاه ها و ... استفاده گردد.
به سازه ای که اصولا رفتار سه بعدی داشته باشد ، به طوریکه به هیچ ترتیبی نتوان رفتار کلی آن را با استفاده از یک یا چند مجموعه مستقل دوبعدی تقریب زد ، سازه فضاکار نامیده می شود.
با این تعریف طیف وسیعی از سازه ها یعنی حتی برخی از قوس ها و گنبدهای آجری گذشته نیز جزو سازه های فضاکار محسوب می شوند ، اما در اینجا منظور سازه های سه بعدی خاص هستند که معمولا دارای اعضای مستقیم با اتصالات صلب یا مفصلی می باشند.
سازه های فضایی شکلهای هندسی منظمی هستند که در کنار یکدیگر تکرار شده و با اتصال مکرر این اجزا شبکه ای مستحکم و یکپارچه با ساختاری سه بعدی ایجاد می کنند . این اجزا از المانهای طولی ( با مقطع های مربعی ، دایره ای ، مثلثی و … ) و اتصالهایی که هر روز بر انواع آنها افزوده می شودتشکیل می شود.
جنس المانهای طولی متنوع بوده و بسته به نوع مصرف آنها متغیر خواهد بود ولی معمولاً از انواع پلاستیک و پروفیل ، فولاد و آلومینیوم استفاده می شودبه عنوان نمونه هایی از این نوع سازه ها در ایران ، پوشش مرقد مطهر امام و سقف چند غرفه نمایشگاه بین اللملی تهران را می توان نام برد.

فایل ورد (word) پاورپوینت (اسلاید) سازه های فضاکار
فهرست مطالب:
آشنایی با انواع سازه های فضاكار
تعریف و تاریخچه سازه های فضاکار
انواع مدل های هندسی سازه های فضاكار
مصالح سازه فضاكار
شبکه تخت دولایه
چلیک ها
چلیک لملا با اتصالات صلب
گنبدها
انواع گنبد
اجزای سازه فضاكار
ویژگی های فنی سازه های فضاكار به شیوه ی تك پیچ
اتصالات در سازه های فضاکار
پوشاننده سازه فضاكار
نکات اجرائی سازه فضاکار
مثالی از مراحل اجرای پروژه ها
چند توصیه مهم
مراجعلینک کمکی