فایل ورد (word) پاورپوینت معرفی، طرح و اجرای تونل های مترو

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 فایل ورد (word) پاورپوینت معرفی، طرح و اجرای تونل های مترو دارای 37 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت فایل ورد (word) پاورپوینت معرفی، طرح و اجرای تونل های مترو  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) پاورپوینت معرفی، طرح و اجرای تونل های مترو،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) پاورپوینت معرفی، طرح و اجرای تونل های مترو :

توضیحات:
پاورپوینت معرفی، طرح و اجرای تونل های مترو، در حجم 37 اسلاید.

بخشی از متن:
مترو یا قطار شهری می تواند در زیر زمین یا روی سطح آن و بر روی ریل مخصوص خود حركت كند. از كشورهای پیشرفته در زمینه راه اندازی خطوط مترو می توان به ایالات متحده آمریكا ، فرانسه، ژاپن و آلمان اشاره كرد.
بزرگترین و طولالانی ترین خط متروی شهری در جهان متعلق به متروی نیویوركاست كه با داشتن 462 ایستگاه و طول 1355 كیلومتر و دارا بودن 26 مسیر درجهان بی همتاست.
در تهران هشت خط عادی و چهار خط سریع السیر در نظر گرفته شده است كه هم اكنون تنها 3 خط عادی فعال به همراه یك خط بین شهری بین تهران وكرج دارد.

فایل ورد (word) پاورپوینت معرفی، طرح و اجرای تونل های مترو
فهرست مطالب:
مقدمه
تاریخچه مترو
تاریخچه مترو در ایران
مترو کرج
مراحل عملیات اجرایی تونل مترو
تصاویر مراحل اجرایی
روابط محاسبه آستر تونل
مثال حل شده عددیلینک کمکی