فایل ورد (word) پاورپوینت توسعه پایدار در معماری مسکونی مناطق معتدل و مرطوب

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 فایل ورد (word) پاورپوینت توسعه پایدار در معماری مسکونی مناطق معتدل و مرطوب دارای 23 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت فایل ورد (word) پاورپوینت توسعه پایدار در معماری مسکونی مناطق معتدل و مرطوب  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) پاورپوینت توسعه پایدار در معماری مسکونی مناطق معتدل و مرطوب،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) پاورپوینت توسعه پایدار در معماری مسکونی مناطق معتدل و مرطوب :

توضیحات:
پاورپوینت ارائه کلاسی با موضوع توسعه پایدار و مفاهیم آن در معماری مسکونی سنتی مناطق معتدل و مرطوب ایران، در حجم 23 اسلاید.

بخشی از متن:
امروزه محیط زیست ، صرفه جویی در مصرف انرژی های فسیلی و توسعه پایدار به مباحث بسیار مهم و رایج در سطح بین المللی تبدیل شده اند. به طوری كه حفظ منابع انرژی، جلوگیری از آلوده كردن زمین و محیط زیست ، كاهش میزان مصرف انرژیهای فسیلی و هم زیستی با شرایط طبیعی و اقلیمی مبدل به یكی از مهمترین تدابیر درمعماری و شهر سازی شده و معماران و شهرسازان را ملزم به رعایت اصول و قواعد خاصی در زمینه ساخت و ساز می كند.
در این مطالعه سعی شده است به دو روش كتابخانه ای و میدانی با مطالعه معماری مسكونی اقلیم معتدل و مرطوب ایران، به بیان راهكارهای همساز با اقلیم ( پایدار) پرداخت كه در طول چندین قرن پاسخگوی نیازهای این مناطق با صرف كمترین هزینه وحفظ منابع، یرای نسل های آینده می باشد.

فایل ورد (word) پاورپوینت توسعه پایدار در معماری مسکونی مناطق معتدل و مرطوب
فهرست مطالب:
چکیده
مقدمه
پایداری از نظر لغوی
تعریف توسعه پایدار
مفهوم معماری پایداری
اصول معماری پایدار
اقلیم معتدل و مرطوب
ویژگی های معماری بومی
نمونه های موردی
نتیجه گیری
منابعلینک کمکی