فایل ورد (word) بررسی انرژی برگشت پذیر در تامین گرمایش و آبگرم مصرفی ساختمان

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 فایل ورد (word) بررسی انرژی برگشت پذیر در تامین گرمایش و آبگرم مصرفی ساختمان دارای 27 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت فایل ورد (word) بررسی انرژی برگشت پذیر در تامین گرمایش و آبگرم مصرفی ساختمان  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسی انرژی برگشت پذیر در تامین گرمایش و آبگرم مصرفی ساختمان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسی انرژی برگشت پذیر در تامین گرمایش و آبگرم مصرفی ساختمان :

توضیحات:
پاورپوینت استفاده از انرژی برگشت پذیر در تامین گرمایش و آبگرم مصرفی ساختمان های مسکونی، در حجم 27 اسلاید.

بخشی از متن:
در شرایط امروزی دغدغه اکثر کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه، بحث انرژی می باشد که در این عرصه تمامی تمهیدات لازم برای تولید انرژی از منابع برگشت پذیر و خودکفایی از دیگر کشورها را به کار برده اند. به طوریکه در این راستا صنعت ساختمان و حمل و نقل تاثیر اساسی در این زمینه را بر عهده دارند. در واقع نقش صنعت حمل و نقل مصرف سوخت می باشد ودر مقابل صنعت ساختمان که بخش وسیع تری نسبت یه دیگر صنایع دارد مصرف انرژی خود را صرف تامین گرمایش، سرمایش، برق و آبگرم و سرد مصرفی می کند. بنابراین علاوه بر اینکه باید در زمینه انرژی پشرفتی حاصل شود، باید به صنعت ساختمان هم توجه کرد.
کشورهای پیشرفته و در حال توسعه به دلیل محدود بودن منابع فسیلی، سعی بر یافتن جانشینی مناسب برای تولید انرژی کرده اند که می توان از این منابع به انرژی خورشیدی و آب و حتی گرمای موجود در زمین اشاره کرد. از سوی دیگر مهندسین ساختمان برای صرفه جویی در زمینه انرژی، توسعه و ارتقا صنعت ساختمان را در دستور کار خود قرار داده اند به طوریکه، عایق بندی و مقاوم سازی در ساختمان را توسعه داده و در این زمینه خانه های کم مصرف سخته اند. نمونه از این نوع ساختمانها، ساختمان سبز است که به آن اشاره خواهد شد.

فایل ورد (word) بررسی انرژی برگشت پذیر در تامین گرمایش و آبگرم مصرفی ساختمان
فهرست مطالب:
چکیده
مقدمه
انواع سازه های مسکونی سازگار با انرژی سبز
1-ساختمانهای کم مصرف
2-ساختمانهای سبز یا منفعل
انرژی خورشیدی (یکی از انواع انرژی برگشت پذیر)
رابطه ساخت و انرژی خورشیدی
فرهنگ سازی و رفع بحران اقتصادی
نتیجه گیری
منابعلینک کمکی