فایل ورد (word) پاورپوینت بررسی مواد مورد استفاده در سازه های غشایی

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

فایل ورد (word) پاورپوینت بررسی مواد مورد استفاده در سازه های غشایی دارای 31 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت فایل ورد (word) پاورپوینت بررسی مواد مورد استفاده در سازه های غشایی کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) پاورپوینت بررسی مواد مورد استفاده در سازه های غشایی،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) پاورپوینت بررسی مواد مورد استفاده در سازه های غشایی :

توضیحات:
پاورپوینت بررسی مواد مورد استفاده در سازه های غشایی ومقایسه خواص آنها، در حجم 31 اسلاید.

بخشی از متن:
سازه های غشایی زیرمجموعه ای از سازه های فضایی هستند و به دلیل سبكی، شفافیت و انعطاف در خلق فرم های زیبا و بدیع، گسترش روزافزونی در ساخت بناهایی با عملكردهای مختلف تجاری، اداری ، ورزشی و... و یا به شكل سایه بان در فضاهای عمومی و شهری داشته اند.
ویژگی های مذكور ارتباط مستقیم با خواص مواد سازنده غشاهای این نوع سازه ها دارد. ساخت و تولید مواد كامپوزیت از الیاف و پلیمرها با طیف وسیعی از خواص فیزیكی، مكانیكی و سازه ای امكانات متعددی را پیش روی طراحان قرار داده است. این مواد دارای تفاوت هایی در اندازه، وزن و خواصی نظیر مقاومت گسیختگی، مقاومت در برابر ترك خمشی، انتشار آتش، گسترش پارگی و همینطور درجه شفافیت، دوام و ضمانتی كه كارخانه سازنده می دهد، می باشند؛ بنابر این شناخت این ویژگی ها و تفاوت ها جهت انتخاب ماده مناسب از سوی طراحان و مهندسین ، امری ضروری می نماید. این مقاله ضمن معرفی انواع موادی كه در ساخت این غشاها به كار می رود، خواص و مزایای هر یك را با هم مقایسه كرده و مهمترین نكات مربوط به آنها را بیان می نماید.

فایل ورد (word) پاورپوینت بررسی مواد مورد استفاده در سازه های غشایی
فهرست مطالب:
چكیده
مقدمه
انواع غشاها
اجزای غشاهای پارچه ای
انواع غشاهای پارچه ای
ویژگی های سازه ای غشاها
جمع بندی
منابع
ضمیمهلینک کمکی