فایل ورد (word) پاورپوینت سازمان همكاریهای اقتصادی (اكو)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 فایل ورد (word) پاورپوینت سازمان همكاریهای اقتصادی (اكو) دارای 38 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت فایل ورد (word) پاورپوینت سازمان همكاریهای اقتصادی (اكو)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) پاورپوینت سازمان همكاریهای اقتصادی (اكو)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) پاورپوینت سازمان همكاریهای اقتصادی (اكو) :

توضیحات:
پاورپوینت ارائه کلاسی رشته مدیریت با موضوع سازمان همكاریهای اقتصادی (اكو)، در حجم 38 اسلاید، همراه با تصاویر.

این فایل در زمینه "سازمان همكاریهای اقتصادی (اكو) "بوده و در 38 اسلاید با تصاویر و شکلهای بسیار زیبا طراحی شده است که می تواند به عنوان سمینار در کلاس (ارائه کلاسی) درس بازرگانی بین الملل رشته های مدیریت- حسابداری و اقتصاد در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد مورد استفاده قرار گیرید.

بخشی از متن:
سازمان همكاری‌های اقتصادی یك سازمان منطقه‌ای بین دولت‌هاست، سازمانهای منطقه‌ای، سازمانهایی هستند كه در یك منطقه خاص از یك قاره بوجود می‌آیند و فقط كشورهای واقع در آن منطقه می‌توانند به عضویت آن درآیند.
هدف این سازمانها گسترش همكاری میان كشورهای همان منطقه می‌باشد. از این سازمانها كه غالباً از نوع اقتصادی می‌باشند در تمام قاره‌ها بوجود آمده‌اند، مانند: سازمان بنلوكس در اروپا میان كشورهای بلژیك، هلند، لوكزامبورگ؛ سازمان آسه‌آن در جنوب شرق‌ آسیا، سازمان اكو در غرب آسیا، سازمان اكوواس در غرب آفریقا و سازمان سادك در جنوب آفریقا.

فایل ورد (word) پاورپوینت سازمان همكاریهای اقتصادی (اكو)
فهرست مطالب:
مقدمه
تاریخچه
اركان سازمان همكاری اقتصادی (اكو) بر اساس عهدنامه ازمیر
شورای وزیران
شورای قائم مقامان
شورای برنامه‌‌ریزی منطقه ای
کمیته‌های فنی
دبیرخانه
سازمان تخصصی
اقدامات مهم اكو در چند سال اخیر
برخی ویژه گی های اکو
اهداف و وظایف
نقاط ضعف اكو
نقاط قوت اكو
برخی آمارهای اكو
منابعلینک کمکی