فایل ورد (word) پرسشنامه اضطراب حالتی رقابتی (کاکس و همکاران، 2003)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) پرسشنامه اضطراب حالتی رقابتی (کاکس و همکاران، 2003) دارای 2 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) پرسشنامه اضطراب حالتی رقابتی (کاکس و همکاران، 2003)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) پرسشنامه اضطراب حالتی رقابتی (کاکس و همکاران، 2003)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) پرسشنامه اضطراب حالتی رقابتی (کاکس و همکاران، 2003) :

توضیحات:

پرسشنامه استاندارد اضطراب حالتی رقابتی تالیف کاکس و همکاران (2003)، در قالب فایل word و شامل 3 مولفه و 17 گویه، به همراه راهنمای نحوه نمره گذاری، روایی و پایایی و منبع مورد استفاده.


کاکس و همکاران (2003) پرسشنام بازبینی شد اضطراب حالتی رقابتی – 2 را که نسخ بازبینی شد پرسشنام اضطراب حالتی رقابتی – 2 طراحی شده به وسیل مارتینز و همکاران (1990) می­ باشد را با انجام اصلاحات و تغییراتی ارائه نمودند. در این پرسشنامه 17 سؤالی، خرده مقیاس اضطراب جسمانی با هفت سؤال و خرده مقیاس اضطراب شناختی و اعتماد به نفس با پنج سؤال سنجیده می­ شوند.

ویژگی پرسشنامه (بطور خلاصه) :
تعداد گویه ها : 17
تعداد مولفه : 3 مولفه (اضطراب جسمانی، اضطراب شناختی، اعتماد به نفس)
روایی و پایایی : دارد
نحوه نمره گذاری : دارد
منبع : دارد
نوع فایل : word و قابل ویرایشلینک کمکی