فایل ورد (word) پاورپوینت عملکرد قاب های کوتاه مهاربندی با بادبند دروازه ای

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

فایل ورد (word) پاورپوینت عملکرد قاب های کوتاه مهاربندی با بادبند دروازه ای دارای 28 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت فایل ورد (word) پاورپوینت عملکرد قاب های کوتاه مهاربندی با بادبند دروازه ای کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) پاورپوینت عملکرد قاب های کوتاه مهاربندی با بادبند دروازه ای،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) پاورپوینت عملکرد قاب های کوتاه مهاربندی با بادبند دروازه ای :

توضیحات:
پاورپوینت بررسی سطح عملکرد قابهای کوتاه مهاربندی شده با بادبند دروازه ای به روش طیف ظرفیت ، در حجم 28 اسلاید.

بخشی از متن:
یکی از روشهای مقاوم سازی ساختمان در مقابل بارهای جانبی استفاده از سیستم بادبندی (همگرا یا واگرا) می باشد. شکل های متداول بادبندهای همگرا مشکلات زیادی را در تامین فضای بازشوهای ساختمان بوجود می آورند، از اینرو در بعضی مواقع برای تامین فضای کافی جهت بازشوها ازبادبند دروازه ای استفاده می شود. عدم وجود ضوابط مدون در آئین نامه های موجود برای طراحی لرزه ای این سیستم مهاربندی، ضرورت بررسی عملکرد قاب های مهاربندی شده با بادبند دروازه ای را مشخص می کند. در این مقاله ضمن طراحی 5 ساختمان کوتاه مختلف براساس مبحث دهم مقررات ملی ساختمان، استاندارد 2800 و بکارگیری مطالعات قبلی، سطح عملکرد 10 قاب از 5 ساختمان مذکور به روش طیف ظرفیت مورد بررسی قرار گرفته است.
در روشهای متداول برای مقابله با بارهای جانبی در قابها معمولا از دو سیستم قاب خمشی و مهاربندی استفاده می شود. سیستم های مهاربندی به علت سهولت اجرا، سختی قابل ملاحظه و هزینه پایین از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند. سیستم های مهاربندی معمولا به دو صورت همگرا و واگرا اجرا می گردند. مهاربندهای واگرا به علت فراهم نمودن امکانات معماری بیشتر، شکل پذیری و قابلیت جذب انرژی بالا در بسیاری از موارد جهت مقاوم سازی ساختمان ها از موفقیت بیشتری برخوردار هستند.

فایل ورد (word) پاورپوینت عملکرد قاب های کوتاه مهاربندی با بادبند دروازه ای
فهرست مطالب:
خلاصه
مقدمه
معرفی بادبند دروازه ای
ضریب طول موثر اعضای مهاربند دروازه ای
معرفی قاب های مورد مطالعه
مقایسه منحنی های ظرفیت
مقایسه جابجایی نسبی طبقات
سطح عملکرد قابها
نتیجه گیری
مراجعلینک کمکی