فایل ورد (word) پاورپوینت تیرچه اشپنیت (تیرچه پیش تنیده)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 فایل ورد (word) پاورپوینت تیرچه اشپنیت (تیرچه پیش تنیده) دارای 23 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت فایل ورد (word) پاورپوینت تیرچه اشپنیت (تیرچه پیش تنیده)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) پاورپوینت تیرچه اشپنیت (تیرچه پیش تنیده)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) پاورپوینت تیرچه اشپنیت (تیرچه پیش تنیده) :

توضیحات:
پاورپوینت بررسی و مطالعه تیرچه های اشپنیت در صنعت ساختمان سازی (تیرچه پیش تنیده)، در حجم 23 اسلاید.

بخشی از متن:
تیرچه اشپنیت، نسل جدید تیرچه فوق مدرن ساختمانی است که با بکارگیری تکنولوژی پیش تنیدگی تولید گردیده و بهترین جایگزین برای تیرچه های بتنی فندوله ای و تیرچه های فلزی است. چراکه علاوه بر صرفه اقتصادی بسیار بالا، از لحاظ کیفیت و عملکرد نیز به هیچ وجه قابل مقایسه با این تیرچه ها نیست.
تیرچه اشپنیت بر خلاف تیرچه های بتنی و فلزی رایج در بازار، بصورت کاملا صنعتی و توسط یک خط تولید تمام اتوماتیک و بدون دخالت انسان تولید میگردد در حالیکه تیرچه های بتنی فندوله ای و تیرچه های فلزی رایج در بازار ایران، غالبا به صورت دستی تولید شده و جوشکاریها و بتن ریزی آنها کاملا" توسط نیروی انسانی که عمدتا مهارت و تخصص کافی نیز ندارند انجام میگیرد.
تولید صنعتی و تمام اتوماتیک هر محصول مستلزم استفاده از ماشین آلات مدرن و تکنیکهای پیشرفته تولید و همچنین استقرار یک سیستم نظام مند مبتنی بر محاسبات دقیق فنی و اقتصادی، بازرسی و کنترل کیفیت مواد اولیه و محصول نهایی است که در نهایت منجر به تولید یک محصول با کیفیت بالا و هزینه تمام شده پایین میگردد.

فایل ورد (word) پاورپوینت تیرچه اشپنیت (تیرچه پیش تنیده)
فهرست مطالب:
معرفی
مزایای استفاده از تیرچه اشپنیت
جزئیات تیرچه اشپنیت
روش حمل و دپوی تیرچه اشپنیت
روش اجرا و نصب تیرچه اشپنیت
دیتیل اجرائی تیرچه اشپنیتلینک کمکی