فایل ورد (word) پروپوزال بررسی نقش مدیریت علمی و کارآمد در توسعه منطقه آزاد اروند

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) پروپوزال بررسی نقش مدیریت علمی و کارآمد در توسعه منطقه آزاد اروند دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) پروپوزال بررسی نقش مدیریت علمی و کارآمد در توسعه منطقه آزاد اروند  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) پروپوزال بررسی نقش مدیریت علمی و کارآمد در توسعه منطقه آزاد اروند،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) پروپوزال بررسی نقش مدیریت علمی و کارآمد در توسعه منطقه آزاد اروند :

توضیحات:

پروپوزال آماده رشته مدیریت بازرگانی با موضوع بررسی نقش مدیریت علمی و کارآمد در توسعه منطقه آزاد اروند، در قالب فایل word و در حجم 5 صفحه.

بخشی از بیان مسئله:
تسریع امور زیربنایی، عمران و آبادانی، رشد و توسعه اقتصادی، جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی، ایجاد » اشتغال سالم، تعمیم بازار كار، حضور فعال در بازارهای جهانی و منطقه ای، تولید و صادرات كالاهای صنعتی و ارائه خدمات ویژه (سازمان برنامه و بودجه، 1371). در همین راستا محدوده‌ای از شهرستان‌ های آبادان و خرمشهر در سال 1392 به عنوان منطقه آزاد اعلام شدند.
به نظر می رسد این منطقه و سایر مناطق آزاد ایران با گذشت نزدیك به دو دهه از آغاز فعالیت نتوانسته اند به هدف های مورد نظر و تعیین شده در اساسنامه مناطق آزاد دست یابند. حتی به نوعی تغییر ماهیت داده و از كانون پردازش صادرات و جذب سرمایه گذاری خارجی به دروازه های ورود كالا به كشور تبدیل شده اند.

فایل ورد (word) پروپوزال بررسی نقش مدیریت علمی و کارآمد در توسعه منطقه آزاد اروند
فهرست مطالب:

بیان مساله

اهمیت و ضرورت تحقیق
ادبیات و پیشینه تحقیق

فرضیه های تحقیق

اهداف تحقیق

روش انجام تحقیق

فایل ورد (word) پروپوزال بررسی نقش مدیریت علمی و کارآمد در توسعه منطقه آزاد اروند
فهرست منابع و مآخذلینک کمکی