فایل ورد (word) پاورپوینت (اسلاید) سبک معماری آذری

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 فایل ورد (word) پاورپوینت (اسلاید) سبک معماری آذری دارای 44 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت فایل ورد (word) پاورپوینت (اسلاید) سبک معماری آذری  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) پاورپوینت (اسلاید) سبک معماری آذری،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) پاورپوینت (اسلاید) سبک معماری آذری :

توضیحات:
پاورپوینت سبک معماری آذری، در حجم 44 اسلاید، به همراه یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:
ویژگی های زمانی در این دوره بسیار اهمیت دارد. در آن زمان نیاز به ساختمان های گوناگون بود كه باید زودتر ساخته می شد. از همین رو در روند ساختمان سازی شتاب می شد. سپس به پیمون بندی و بهره گیری از عناصر یكسان روی آوردند . از طرفی با از بین رفتن شمار زیادی از هنرمندان و معماران بزرگ در دوره اول این شیوه (هلاكو) كاستی ها و نادرستی هایی هم پدید آمد . حتی در گزینش جای برخی از شهرها اشتباه كردند.
یكی دیگر از ویژگی های این دوره بهره گیری بیشتر از هندسه در طراحی معماری است . گوناگونی طرح ها در این شیوه از همه بیشتر است. تنوع در طراحی در تورفتگی و بیرون زدگی نمودار می شود .
همچنین در این شیوه ساختمان هایی با اندازه هایی بسیار بزرگ ساخته شد كه در شیوه های پیشین مانند نداشت . همچون گنبد سلطانیه ، انواع نقشه ها با حیاط و چهار ایوان برای مدرسه و مسجد بكار رفت .

فایل ورد (word) پاورپوینت (اسلاید) سبک معماری آذری
فهرست مطالب:
ویژگی های معماری این دوره
نیارش
گنبد سلطانیه
مسجد جامع علیشاه تبریز
مسجد جامع ورامین
گنبد سید ركن الدین یزد
آرامگاه شیخ صفی الدین اردبیلی
مسجد جامع یزد
بارگاه امام رضا(ع)
مسجد گوهر شاد
مدرسه غیاثیه خرگرد
مسجد امیر چخماق یزد
مسجد كبود تبریز

هدیه محصول:
فایل پاورپوینت سبک معماری رازی (36 اسلاید)لینک کمکی