فایل ورد (word) پاورپوینت زندگی نامه و آثار استاد عبدالعزیز فرمانفرمایان

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 فایل ورد (word) پاورپوینت زندگی نامه و آثار استاد عبدالعزیز فرمانفرمایان دارای 37 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت فایل ورد (word) پاورپوینت زندگی نامه و آثار استاد عبدالعزیز فرمانفرمایان  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) پاورپوینت زندگی نامه و آثار استاد عبدالعزیز فرمانفرمایان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) پاورپوینت زندگی نامه و آثار استاد عبدالعزیز فرمانفرمایان :

توضیحات:
پاورپوینت بررسی زندگی نامه و آثار استاد عبدالعزیز فرمان فرمایان، در حجم 37 اسلاید، همراه با یک هدیه.

بخشی از متن:
معماری كه می خواهیم راجع به آن صحبت كنیم از نمایندگان شاخص معماری معاصر ما در نیم قرن اخیر است عبدالعزیز فرمانفرمائیان به یك معنا از پایه گذاران برجسته نهادهای مهندسی و معماری جدید محسوب می شود و از سوی دیگر كارهای شاخص او و همكارانش از مهم ترین نمونه های سبك بین المللی در نیم قرن اخیر است كه تقریبا تمامی آنها هنوز پابرجاست . این كارها هنوز الگوی استانداردهای معماری و ساختمانی معاصر هستند حتی شاید بتوان مدعی شد كه در سه دهه اخیر ساختمانی در حد و قواره آنها ساخته نشده است.
From flow the function روش کار و طراحی این معمار بزرگ بود.
از جمله آثار وی: استادیوم ورزشی، ساختمان شرکت نفت، مسجد دانشگاه تهران، ساختمان وزارت کشاورزی، برجهای سامان، برجهای ونک پارک، ساختمان بورس، دانشکده دامپزشکی، کاخ مادر سعدآباد، کاخ نیاوران، ساختمان اداری صدا و سیما.
عبدالعزیز فرمانفرمائیان در سال 1299 در خانواده ای صاحب نام در سیاست و فرهنگ معاصر به دنیا آمد وی تحصیلات خود را در دانشكده بوزار پاریس گذراند و در اوایل دهه 30 فارغ التحصیل شد و به ایران بازگشت .
در ابتدا در گاراژ خانه پدرش شروع به طراحی خانه برای اقوام و دوستان كرد و سپس به استخدام دفتر ساختمان دانشگاه تهران در آمد . وی پس از چندی با مهندس آفتاندالیان ، سیحون وغیاثی در یكی از آتلیه های معماری دانشكده هنرهای زیبای دانشگاه تهران تحت ریاست مهندس فروغی به كار تدریس پرداخت.
وی در 31 خرداد 1392 شمسی برابر با 21 ژوئن 2013 میلادی در املاک خود در اسپانیا به سن 93 سالگی درگذشت

فایل ورد (word) پاورپوینت زندگی نامه و آثار استاد عبدالعزیز فرمانفرمایان
فهرست مطالب:
مقدمه
چکیده
تاریخچه
زندگی نامه
سبک فکری فرمان فرمایان
نمونه کار
ورزشگاه آزادی
طراحی استادیوم
نور ورزشگاه
سایت و عکس های اولیه استادیوم
پلان شماتیک استادیوم
شرکت ملی نفت ایران
مسجد دانشگاه تهران
فرودگاه بین‌المللی مهرآباد
فرودگاه بین‌المللی امام خمینی
کاخ‌موزه سعدآباد
بناها و سازه‌های مجموعه
نیجه گیری
منابع

هدیه محصول:
فایل پاورپوینت آشنایی با فرانک لوید رایت و آثارش (تاریخ معماری) (14اسلاید)لینک کمکی