فایل ورد (word) پاورپوینت (اسلاید) ساختارهای مکانیکی و ارگانیکی

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

فایل ورد (word) پاورپوینت (اسلاید) ساختارهای مکانیکی و ارگانیکی دارای 25 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت فایل ورد (word) پاورپوینت (اسلاید) ساختارهای مکانیکی و ارگانیکی کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) پاورپوینت (اسلاید) ساختارهای مکانیکی و ارگانیکی،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) پاورپوینت (اسلاید) ساختارهای مکانیکی و ارگانیکی :

توضیحات:
پاورپوینت ارائه کلاسی رشته مدیریت با موضوع ساختارهای مکانیکی و ارگانیکی در حجم 25 اسلاید. این فایل در زمینه " ساختارهای مکانیکی و ارگانیکی"بوده و در 25 اسلاید طراحی شده است که می تواند به عنوان سمینار در کلاس (ارائه کلاسی) برای درسهای مبانی سازمان و مدیریت- مدیریت عمومی - اصول مدیریت و تئوریهای مدیریت پیشرفته رشته های مجموعه مدیریت و مدیریت اجرایی در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد مورد استفاده قرار گیرید.

بخشی از متن:
مدیریت مكانیكی شیوه‌ای از مدیریت است كه سازمان را در حال ایستا نگه می‌دارد؛ ساختار آن را تحكیم می‌بخشد. اما مدیریت ارگانیكی شیوه‌ای است كه كلیه افراد سازمان را به صورت واحد زنده و متأثر از یكدیگر در نظر می گیرد. در این روش مدیر، آزادی عمل به افراد اعطا می‌كند و افراد مستقلاً روش كار را انتخاب می‌كنند. یكی از ویژگیهای بارز سازمان‌های ارگانیكی مشاركت افراد در كلیه امور سازمان است كه این امر باعث تقویت و پرورش روحیه خلاقیت وكارآفرینی كاركنان می‌شود كه خود عامل مهم در بهبود و بازسازی سازمان است. برنز یكی از ضعف‌های مهم ساختار مكانیكی را این‌گونه بیان می‌كند كه در سازمان‌های مكانیكی روال معمول برای رسیدگی به موضوعی كه خارج از حدود وظایف یك نفر قرار می‌گیرد ارجاع آن به یك كارشناس مربوط و یا سپردن آن به یك مافوق است.

فایل ورد (word) پاورپوینت (اسلاید) ساختارهای مکانیکی و ارگانیکی
فهرست مطالب:
ساختار سازمانی
انواع سازمان
سیستمهای مکانیکی
ویژگیهای سیستمهای مکانیکی
سیستم های ارگانیكی
ویژگیهای سیستمهای ارگانیكی
ویژگی های اساسی ساختار ارگانیک
مدیر ساختار ارگانیک
مقایسه مدیر در ساختار مکانیکی و ارگانیکی
تحت چه شرایطی به كارگیری ساختار ارگانیك بر ساختار مكانیكی ارجحیت دارد؟
شکل های مکانیکی و ارگانیکی
جدول ویژگی های سیستم های مکانیکی و ارگانیکی
فرهنگ در ساختارهای مکانیکی و ارگانیکیلینک کمکی