فایل ورد (word) بررسی روند شکل گیری مجموعه های آرامگاهی در معماری ایران

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 فایل ورد (word) بررسی روند شکل گیری مجموعه های آرامگاهی در معماری ایران دارای 38 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت فایل ورد (word) بررسی روند شکل گیری مجموعه های آرامگاهی در معماری ایران  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسی روند شکل گیری مجموعه های آرامگاهی در معماری ایران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسی روند شکل گیری مجموعه های آرامگاهی در معماری ایران :

توضیحات:
پاورپوینت ارائه کلاسی رشته معماری با موضوع فایل ورد (word) بررسی روند شکل گیری مجموعه های آرامگاهی در معماری ایران دوران اسلامی در حجم 38 اسلاید.

بخشی از متن:
در سالهای اخیر شاهد استفاده ی گسترده از سقفهای تیرچه و بلوك با تیرچه فلزی با جان باز (اصطلاحا كرمیت ) می باشیم. سرعت نسبتا بالای اجرای این سقف ها به سبب عدم نیاز به شمع بندی و شاید قیمت تمام شده كمتر آنها موجب افزایش تمایل برای استفاده از این روش اجرای سقف شده است. محاسبه و اجرای این نوع سقفها دارای نكات و ریزه كاریهای اجرایی بیشتری نسبت به سایر سقفها می باشد كه متاسفانه در بیشتر موارد نادیده گرفته شده و در مجموع شاهد وضعیت نامطلوبی در اجرای این سقفها می باشیم.

فایل ورد (word) بررسی روند شکل گیری مجموعه های آرامگاهی در معماری ایران
فهرست مطالب:
روش‌های دفن
سوزاندن مردگان
کول‌تپه
خاک‌سپاری
رنگ‌کردن مردگان
خاک‌سپاری در منازل
پیدایش ترس از مردگان
دفن مردگان در قبایل پارس
دفن مردگان
دفن با تابوت
مراسم و قوانین در ارتباط با مردگان
گورستان‌های باستانی
ارامگاه های بعد از اسلام
منابعلینک کمکی