فایل ورد (word) پاورپوینت نظریه گشتالت در روانشناسی محیط

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 فایل ورد (word) پاورپوینت نظریه گشتالت در روانشناسی محیط دارای 63 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت فایل ورد (word) پاورپوینت نظریه گشتالت در روانشناسی محیط  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) پاورپوینت نظریه گشتالت در روانشناسی محیط،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) پاورپوینت نظریه گشتالت در روانشناسی محیط :

توضیحات:
فایل فایل ورد (word) پاورپوینت نظریه گشتالت در روانشناسی محیط، در حجم 63 اسلاید قابل ویرایش، همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:
مكتب روان شناسی گشتالت در اوایل سده بیستم در آلمان پدیدار گشت. این دوره مصادف بود با اوج گیری هنر مدرن در اروپا؛ جایی كه هنرمندان از آن جمله در آلمان و مدرسه باهاوس، شیفته یافته های تحسین برانگیز پایه گذاران این مكتب-ماكس ورتایمر، كورت كوفكا و ولفگانگ كهلر- در زمینه تجربیات ادراك بصری شده بودند.
پدیده گشتالت اولین بار در 1910 ، در ذهن ماكس ورتایمر، روان شناس چك تبار، شكوفا شد. این اتفاق به سادگی، زمانی رخ داد كه وی در حال مسافرت با قطار متوجه شد که اگر دو نور متفاوت با نرخ معینی خاموش و روشن شوند، در بیننده این تصور را ایجاد می کنند که این تنها یک نور است که به عقب و جلو می رود.
ورتایمر آزمایش های بعدی خود را به كمك دو نفر از استادان جوان دانشگاه فرانكفورت، كورت كوفكا و ولفگانگ كهلر ادامه داد. این سه تن مثلث بنیان گذاران روان شناسی گشتالت را تشكیل می دهند.

فایل ورد (word) پاورپوینت نظریه گشتالت در روانشناسی محیط
فهرست مطالب:
مكتب روان شناسی گشتالت
نظریه گشتالت
بنیان گذاران روان شناسی گشتالت
مفهوم گشتالت
آشنایی هنر با گشتالت
کتاب های موثر در پیشبرد نظریه گشتالت
اصول گشتالت
انتقال پیام
زیباشناسی
دیاگرام ارتباط حجمی وعناصر بصری
فرم
قانون پرگنانس
اصول
منابع

هدیه محصول:
فایل word تحقیق روانشناسی محیط (6صفحه)لینک کمکی