فایل ورد (word) پاورپوینت (اسلاید) آبنما در طراحی پارك و باغهای ایرانی

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

فایل ورد (word) پاورپوینت (اسلاید) آبنما در طراحی پارك و باغهای ایرانی دارای 36 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت فایل ورد (word) پاورپوینت (اسلاید) آبنما در طراحی پارك و باغهای ایرانی کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) پاورپوینت (اسلاید) آبنما در طراحی پارك و باغهای ایرانی،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) پاورپوینت (اسلاید) آبنما در طراحی پارك و باغهای ایرانی :

توضیحات:

پاورپوینت آبنما در طراحی پارك و باغهای ایرانی، در حجم 36 اسلاید و با قابلیت ویرایش، همراه با یک هدیه ویژه.


بخشی از متن:

آب نما و استخر در باغ‌های ایران یكی از ضروری‌ترین عناصر ایجاد باغ بوده است. استخر باغ‌های قدیمی دارای عمق زیاد و چندین فواره بوده‌اند از جمله استخر باغ بزرگ هزار جریب كه در دوره صفویه در اصفهان احداث شد و پانصد فواره داشت .

در ایران باستان آب پیام‌ آور روشنایی و پاكی به شمار می‌رفت و از ارزش زیادی برخوردار بود. شاید به علت اینكه ایران كشوری كم‌آب بوده، این مایع حیاتی بین ایشان قدر و منزلتی والا داشته است.


آب در نزد ایرانیان نه تنها برای رفع نیازها مورد استفاده قرار می‌گرفته، بلكه از لحاظ معنوی و روحی نیز تاثیر بسیاری داشته است.

آب با قابلیت‌های مختلف خود مانند حیات، تازگی، درخشندگی، پاكیزگی، رونق و رواج روشنایی، سكون و آرامش و تحرك، احساس‌های متفاوت در روح و روان انسان گذارده است. به همین دلیل همواره در مكان‌هایی كه ساخته دست بشر هستند، به صورت‌های مختلف برای خود جا باز كرده است.


فایل ورد (word) پاورپوینت (اسلاید) آبنما در طراحی پارك و باغهای ایرانی
فهرست مطالب:

آب نما در طراحی منظر

آب و روانشناسی

آب و انعكاس

طراحی آب در سبك‌های مختلف

انواع آب نما

استخر

حوضچه

چشمه

بركه‌ها یا باغچه‌های آبی

آبشار و جویبار

فواره‌ها


هدیه محصول:

فایل پاورپوینت آبما( 26 اسلاید)لینک کمکی