فایل ورد (word) پاورپوینت (اسلاید) سد و نیروگاه مسجد سلیمان

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 فایل ورد (word) پاورپوینت (اسلاید) سد و نیروگاه مسجد سلیمان دارای 31 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت فایل ورد (word) پاورپوینت (اسلاید) سد و نیروگاه مسجد سلیمان  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) پاورپوینت (اسلاید) سد و نیروگاه مسجد سلیمان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) پاورپوینت (اسلاید) سد و نیروگاه مسجد سلیمان :

توضیحات:

فایل پاورپوینت سد و نیروگاه مسجد سلیمان، در حجم 31 اسلاید قابل ویرایش، همراه با یک هدیه ویژه.


بخشی از متن:

مطالعات تكمیلی شناخت، طراحی تقصیلی طرح از اواسط سال 68 آغاز، درسال های 70 و 75 به ترتیب مطالعات فاز 1و 2 به اتمام رسید. عملیات ساختمانی آن از دی ماه 1373 شروع و انحراف آب درسال 74 میسرگشت، همچنین افتتاح بدنه طرح در فروردین 1380 انجام شده و بهره برداری چهار واحد فاز اول در حال انجام و عملیات احداث طرح توسعه نیز ادامه دارد.


سابقه مطالعات مقدماتی در خصوص حوضه آبریز کارون، به مطالعات شرکت مهندسین مشاور هارزا در دهه چهل و پنجاه شمسی باز می‌گردد. در این قالب، مطالعات امکان‌سنجی سد مسجدسلیمان صورت گرفت و احداث سد جریانی با نام کارون 4 در محلی به نام گدارلندر پیشنهاد شد. پس از انقلاب اسلامی، شرکت مهندسی مشاور مهاب قدس با مشارکت شرکت ایکرز کانادا، مطالعاتی در مورد آن انجام داد. در نهایت طی سال‌های 1360 تا 1365 شرکت خدمات مهندسی برق مشانیر از ایران با مشارکت شرکت لامایر آلمان مطالعات تکمیلی را انجام داده و محور فعلی سد مسجد سلیمان را به عنوان محور نهایی پیشنهاد نمودند.


فایل ورد (word) پاورپوینت (اسلاید) سد و نیروگاه مسجد سلیمان
فهرست مطالب:

معرفی و تاریخچه

اهداف و منافع

مشخصات سد

تاریخچه و سوابق

موقعیت و جانمایی

مشخصات رودخانه

مشخصات حوضه آبریز

موقعیت سد

ویژگیها

توپوگرافی

هواشناسی

هیدرولوژی

سیلاب

کیفیت آب

رسوب گذاری

لرزه خیزی

مخزن سد

تصاویر سد


هدیه محصول:

فایل پاورپوینت انواع سد و سرریز (35 اسلاید)لینک کمکی