فایل ورد (word) سیستم تصمیم یار زمانبندی دروس دانشگاه با استفاده از روش خطی

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) سیستم تصمیم یار زمانبندی دروس دانشگاه با استفاده از روش خطی دارای 30 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) سیستم تصمیم یار زمانبندی دروس دانشگاه با استفاده از روش خطی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) سیستم تصمیم یار زمانبندی دروس دانشگاه با استفاده از روش خطی،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) سیستم تصمیم یار زمانبندی دروس دانشگاه با استفاده از روش خطی :

توضیحات:

تحقیق طراحی و ساخت فایل ورد (word) سیستم تصمیم یار زمانبندی دروس دانشگاه با استفاده از روش خطی، در قالب فایل word و درحجم 27 صفحه.


در این تحقیق بطور کامل، سیستم های پشتیبان تصمیم گیری تشریح شده و پروژه ای با استفاده از روش خطی برای زمان بندی دروس دانشگاهها طراحی شده است.


در این فایل به تحقیق درباره سیستم های پشتیبانی تصمیم گیری در فناوری اطلاعات پرداخته شده و بصورت کامل توضیح داده شده و تحقیق طراحی و ساخت سیستم یار زمانبندی دروس دانشگاهی با استفاده از روش خطی تهیه شده و مراحل پروزه کاملاً با توضیحات و حل مسائل تشریح شده است.


بخشی از متن:

مساله برنامه ریزی هفتگی مدارس و دانشگاهها، یکی از مسائل معروف و پر کاربرد برنامه ریزی است که در آن هدف تهیه ی یک برنامه ی هفتگی درس می باشد که اولا خالی از تداخل بوده و ثانیا با استانداردهای آموزشی مطابقت داشته باشد. در این جا روش ها و کارهای انجام شده به منظور حل مساله ی زمان بندی معرفی شده و در نهایت سیستم پشتیبان تصمیم برای مساله ی زمان بندی دروس در دانشگاه با استفاده از مدل ریاضی برنامه ریزی خطی ارائه شده است. در بسیاری از دانشگاهها مسئولین آموزش برای تدوین برنامه زمانبندی نیمسال تحصیلی از برنامه های سالهای گذشته که با سعی و خطا بدست آمده است، را تغییرات مختصری داده و برنامه جدیدی را ارائه می دهند . به هر حال با تغییرات مداوم، وصله زدن به برنامه های گذشته بهترین سیاست نخواهد بود. در چنین شرایطی می توان با بهره گیری از فن آوری های مهندسی و اطلاعات، سیستمی مکانیزه به منظور فرآیند زمانبندی کلاس های درس ارائه نمود. مدلی که برای مسئله زمانبندی کلاس های درس ارائه می گردد با توجه به شرایط دانشگاه، از دانشگاهی با دانشگاه دیگر متفاوت می باشد. در پژوهش مدلی با توجه به شرایط زمانبندی کلاس های درس ارائه میگردد.(در دانشگاه صنعتی امیر کبیر از این مدل استفاده شده است)

در این رویکرد از پنج پارامتر بعنوان عناصر پایه ...


فایل ورد (word) سیستم تصمیم یار زمانبندی دروس دانشگاه با استفاده از روش خطی
فهرست مطالب:

چکیده تحقیق

تعریف سیستم پشتیبان از تصمیم

مقدمه ای بر سیستم پشتیبان تصمیم گیری DSS

مدل تابعی CM

شکل طراحی سیستم دانش تابعی برای یک DSS

تشریح مدل تابعی

ماتریس های قابلیت پیش بینی

سیستم دانش تابعی (CKS)

سیستم خبره وضعیت

سیستم خبره منتخب

سیستم مدیریت مبتنی بر دانش (KBMS)

مدل تابعی CM

طراحی شکل فاصل بین کاربر و خرده سیستم های گوناگون

مثال عددی

مثال برای سیستم های تصمیم یار

طراحی و ساخت سیستم تصمیم گیری زمان بندی دروس دانشگاه با استفاده از روش خطی

منابع استفاده شدهلینک کمکی