فایل ورد (word) پیاده سازی سیستم های قدرت با استفاده از systemC + پاورپوینت

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

فایل ورد (word) پیاده سازی سیستم های قدرت با استفاده از systemC + پاورپوینت دارای 40 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت فایل ورد (word) پیاده سازی سیستم های قدرت با استفاده از systemC + پاورپوینت کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) پیاده سازی سیستم های قدرت با استفاده از systemC + پاورپوینت،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) پیاده سازی سیستم های قدرت با استفاده از systemC + پاورپوینت :

توضیحات:
تحقیق پیاده سازی سیستم های قدرت با استفاده از systemC ، در قالب فایل word و در حجم 27 صفحه، همراه با فایل پاورپوینت ارائه این تحقیق در حجم 26 اسلاید، همراه با تصاویر.

در این گزارش ابتدا به معرفی زبان systemC می پردازیم و در ادامه نمونه های متعدد پیاده سازی سیستم های قدرت از قبیل مبدل ها با استفاده از سیستم سی را بررسی می کنیم. این محصول شامل فایل word و پاورپوینت می باشد.

بخشی از متن:
SystemC یک زبان توصیف سخت‌افزار بر اساس توسعه C++است و ویژگی‌های منحصر به فردی دارد. در حقیقت SystemC مجموعه‌ای از کلاس‌های ++C و مجموعه روش‌هایی برای استفاده از این کلاس هاست. چون SystemC بسط داده شده از زبان c است، اجازه استفاده از کد های به زبان سی را می‌دهد و تمام ویژگی‌های شی‌گرای زبان ++C مانند وراثت و چند ریختی در مدل کردن سخت افزار می توانند به کار روند. بر این اساس تمام ماژول های سیستم به عنوان کلاس پیاده سازی می‌شوند. در اصل، این زبان برای مدل کردن المان‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در نظر گرفته‌شده‌است. اگرچه می‌توان آن را برای مدل‌کردن فیزیک هر سیستمی تعمیم داد.

فایل ورد (word) پیاده سازی سیستم های قدرت با استفاده از systemC + پاورپوینت
فهرست مطالب فایل word:
1-زبان سیستم C
1-1-زمان
1-2-رخدادها
1-3-تابع اصلی
1-4-انواع داده
1-5-ماژول‌ها
1-6-واسط‌ها، پورت‌ها و کانال‌ها
1-7-پروسس
1-8-دیگر امکانات
1-9-SystemC -AMS
2-طراحی سیستم‌های قدرت
3-استفاده از زبان SYSTEMC برای مدل‌سازی معماری کنترل سیستم‌های قدرت
3-1- مدل کردن و شبیه سازی مبدلهای توان با استفاده از زبان توصیف سیستم system-C
3-2- شبیه سازی و مدلسازی مبدلهای دیسی به دیسی با کنترل دیجیتال SystemC -AMS
3-3- تخمین توان سیستم با استفاده از زبان SystemC
4-نتیجه گیری
5- منابع و مآخذلینک کمکی