فایل ورد (word) پاورپوینت کاربرد فناوری نانو در تصفیه آب و فاضلاب

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

فایل ورد (word) پاورپوینت کاربرد فناوری نانو در تصفیه آب و فاضلاب دارای 30 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) پاورپوینت کاربرد فناوری نانو در تصفیه آب و فاضلاب کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) پاورپوینت کاربرد فناوری نانو در تصفیه آب و فاضلاب،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) پاورپوینت کاربرد فناوری نانو در تصفیه آب و فاضلاب :

توضیحات:
پاورپوینت ارائه کلاسی رشته مهندسی شیمی با موضوع کاربرد فناوری نانو در تصفیه آب و فاضلاب، در حجم 30 اسلاید، همراه با گزارش کامل این پروژه در قالب فایل word و در حجم 17 صفحه.

بخشی از متن:
امروزه یکی از مشکلاتی که جوامع و انسانها را تهدید می کند، کمبود منابع آب و آلودگی آب می باشد و این امر سبب شده تا تامین آب آشامیدنی سالم به یکی از دغدغه های اصلی جامعه جهانی تبدیل شود. کمبود آب که در نتیجه افزایش آلودگی های زیست محیطی شدت پیدا می کند. امکان بازیافت آب دسترسی به یک منبع مناسب برای مصارف گوناگون را فراهم خواهد آورد. اخیراً با ورود فناوری های نوین از قبیل زیست فناوری و نانو فناوری، مواد و راهکارهای جدیدی برای تصفیه آب و نیز آب و فاضلاب های صنعتی و کشاورزی معرفی شده و یا می شوند. پیشرفت در علم و مهندسی در مقیاس نانو فرصت های بی سابقه ای برای توسعه فرایندهای قابل قبول تصفیه آب مقرون به صرفه و سازگارتر با محیط زیست فراهم می آورد. کاربردهای فناوری نانو در این خصوص عبارتند از: نانو سنسورها، نانو فیلترها، نانو فتوکاتالیست ها، مواد نانو حفره ای، نانو ذرات، توانایی های این فناوری در تصفیه آب و با توجه به انواع آلودگی های نقاط مختلف ایران مورد ارزیابی قرار گرفته است. استفاده از فیلترهای نانومتری به منظور افزایش بازیابی آب در سیستم های موجود و کاربرد نانو حسگرهای زیستی برای تشخیص سریع و کامل آلودگی آب از مهم ترین موارد کاربرد نانو فناوری در صنعت آب و فاضلاب است. اصلیترین کاری که فن اوری نانو می تواند در زمینه رفع مشکلات آب انجام دهد، حل مشکلات فنی مربوط به حذف آلاینده هایی همچون باکتر یها، ویروسها، فلزات سنگین و نمک است.

فایل ورد (word) پاورپوینت کاربرد فناوری نانو در تصفیه آب و فاضلاب
فهرست بخشی از مطالب:
مقدمه
تاریخچه
بازار اجرایی
مزایا و معایب
نانو سنسو ها
نانو فیلترها
غشا نانومتری
نانو ذرات
نانو فتوکاتالیست
نانو لوله ها
...
جمع بندیلینک کمکی