فایل ورد (word) پاورپوینت جداساز ارتعاش در سازه (میراگر) + فایل word

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

فایل ورد (word) پاورپوینت جداساز ارتعاش در سازه (میراگر) + فایل word دارای 26 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) پاورپوینت جداساز ارتعاش در سازه (میراگر) + فایل word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) پاورپوینت جداساز ارتعاش در سازه (میراگر) + فایل word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) پاورپوینت جداساز ارتعاش در سازه (میراگر) + فایل word :

توضیحات:

پاورپوینت ارائه کلاسی درس عناصر و جزئیات ساختمانی با موضوع جداساز ارتعاش در سازه (میراگر)، درحجم 22 اسلاید همراه با فایل word و pdf.


بخشی از متن:

یكی از راه‌های مقاوم‌ سازی سازه‌ ها، كم كردن بار ساختمان است. اما از طرفی هم می‌دانیم كه از بارهای زنده در ساختمان نمی‌توان كم نمود. بنابراین باید از بارهای مُرده‌ی ساختمان تا حد امكان كم كرد كه منظور همان بارهای سازه‌ای است. امروزه راه‌ ها‌ی گوناگونی برای كم نمودن و سبك‌ سازی بارهای سازه‌ای ساختمان ارائه شده است این روش یكی از راه‌های مقاوم‌ سازی سازه‌ ها در برابر زلزله است، اما آیا همیشه می‌توان این راه‌ها را ادامه داد؟

به همین دلیل، دانشمندان و مهندسان در صدد برآمدند كه روش‌های جدیدتری را برای جلوگیری از خسارات زلزله ارائه دهند. یکی از روش‌های ارائه شده، جذب انرژی زلزله است. از مفیدترین راه‌های كنترل و كاهش ارتعاشات سازه، به كارگیری سیستم‌های جداسازی توده‌ای می‌باشد.


فایل ورد (word) پاورپوینت جداساز ارتعاش در سازه (میراگر) + فایل word
فهرست بخشی از مطالب:

مقدمه

تعرف

تفاوت سازه ها

سیستم ثقلی

سیستم جک های هیدرولیکی

سیستم فنری

سیستم هسته مرکزی

نحوه اجرا هسته مرکزی بتنی

نحوه تعویض جداسازهالینک کمکی