فایل ورد (word) مجموعه 27 فیلتر پرکاربرد دیده بان بازار سایت TSE(بورس تهران)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) مجموعه 27 فیلتر پرکاربرد دیده بان بازار سایت TSE(بورس تهران) دارای 30 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) مجموعه 27 فیلتر پرکاربرد دیده بان بازار سایت TSE(بورس تهران)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) مجموعه 27 فیلتر پرکاربرد دیده بان بازار سایت TSE(بورس تهران)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) مجموعه 27 فیلتر پرکاربرد دیده بان بازار سایت TSE(بورس تهران) :

توضیحات:

مجموعه حاضر شامل 27 فیلتر پرکاربرد دیده بان بازار سایت TSE(بورس اوراق بهادار) می باشد. این مجموعه شما را قادر می سازد تا لحظه به لحظه از تحولات بازار بورس مطلع باشید و در بهترین زمان بهترین تصمیم را بگیرید. آموزش های لازم جهت استفاده از این فرمول ها در سایت TSE و در قیمت امکانات جدید موجود می باشد.


راهنما:

ابتدا فایل RAR را باز نموده . این فایل شامل 27 فایل با فرمت txt می باشد که هریک دارای فرمول هایی است. این فرمول ها باید در قسمت فیلتر در بخش امکانات سایت http://www.tsetmc.comقرار گیرد تا شما را از تحولات بازار آگاه کند.سایر محصولات مرتبط:

کد فیلتر الگوی دوجی در سایت tsetmc(بورس تهران)

آموزش اصطلاحات رایج در سایت tsetmc(بورس تهران)

فیلتر نمایش اندیکاتور RSI، برای فعالان بازار بورس

فیلتر نمایش ورود و خروج نقدینگی به سهام شرکت های بورسیلینک کمکی