فایل ورد (word) پرسشنامه ارزیابی ارتباط زیرمعیارها ی مدل EFQM و مناظر BSC

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

توجه : این پروژه به صورت فایل excel (اکسل) ارائه میگردد

 فایل ورد (word) پرسشنامه ارزیابی ارتباط زیرمعیارها ی مدل EFQM و مناظر BSC دارای 4 صفحه می باشد و دارای تنظیمات کامل در Execl می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل اکسل فایل ورد (word) پرسشنامه ارزیابی ارتباط زیرمعیارها ی مدل EFQM و مناظر BSC  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توضیحات:
پرسشنامه محقق ساخته ارزیابی میزان ارتباط زیرمعیارها ی مدل تعالی EFQM و مناظر کارت امتیازی متوازن BSC، در قالب فایل اکسل (Excel).

این پرسشنامه برگرفته شده از پایان نامه کارشناسی ارشد رشته مدیریت با موضوع تحلیل ارتباط مدل تعالی EFQM و کارت امتیازی متوازن BSC می باشد.

این پرسشنامه به نحوی تنظیم شده که ارتباط بین تمامی 32 زیر معیار مدل تعالی EFQM (ورژن 2003 و ورژن 2010 ، زیر معیارها درورژن 2003 به رنگ آبی و ورژن 2010 به رنگ سبز می باشد . )و مناظر کارت امتیازی متوازن BSC بررسی شوند.

پرسشنامه به نحوی تهیه شده که، ارتباط بین زیر معیارهای و مناظر بصورت پیشنهاد با علامت ® مشخص شده است ، و درخواست شده که در صورتی که با نظر پاسخ دهنده یکسان می باشد علامت® را به رنگ قرمز تبدیل نمایند.لینک کمکی