فایل ورد (word) مقاله مولد قدرت

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) مقاله مولد قدرت دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) مقاله مولد قدرت  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) مقاله مولد قدرت،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) مقاله مولد قدرت :

 

 

طی این مرحله هوای آلوده توسط دستگاه مکیده شده و ازاولین فیلتر عبور می نماید، در این مرحله ذرات معلق در هوا حتی به کوچکی 1 ده هزارم میلیمتر تصفیه شده و از فیلتر عبور نمی نمایند.

مرحله دوم تصفیه :

طی این مرحله انواع گازهای سمی و بوهایی مثل فرمالدئید , بنزن , آمونیاک و غیره توسط فیلتر دوم جذب می شوند.

مرحله سوم تصفیه:

طی این مرحله لامپ ماوراء بنفش به هوای عبوری از فیلتر دوم تابانده شده و هوا را استریلیزه می کند .درصد موثر بودن این مرحله در مجهزترین آزمایشگاههای اروپا 92 % برآورد شده.

مرحله چهارم تصفیه:

طی این مرحله: اشعه مادون قرمز به  هوای عبوری از فیلتر سوم تابانده می شود که  برای فعال کردن اسید نوکلئیک مفید است و باعث بهبود گردش خون و ایمنی بدن می شود .

مرحله پنجم تصفیه :

در این مرحله دستگاه هوا را یونیزه می کند و هوایی پاک و سبک را برای شما محیا می سازد .قابلیت یونیزه کردن این دستگاه به تعداد 3 میلیون یون در ثانیه است و این مقداریون برابر با هوایی است که شما در میان صدها درخت استنشاق می کنید.

مرحله ششم تصفیه :

همراه با هر دستگاه یک عدد اسپری خوشبو کننده هوا نیز تقدیم شما می گردد ، تا در صورت تمایل اسپری را در دستگاه قرار دهید و هوایی پاک و خوشبو استنشاق نمایید.

 

مشخصات تکنیکی دستگاه :

دستگاه تصفیه هوای ویژه خودرو می تواند بدون نیاز به باتری یا برق ماشین کار کند! این دستگاه مجهز به یک صفحه پیشرفته خورشیدی می باشد که می تواند بوسیله آن از انرژی خورشید برای شارژ کردن باتری دستگاه و روشن کردن دستگاه استفاده نماید. البته اگر خودرو شما همیشه در پارکینگ قرار دارد و یا به هر دلیلی از نور خورشید دور هستید ،نگران نباشید ،ما فکر اینم کردیم!

 

  یک دستگاه کاهش دهنده و صرفه‌جویی مصرف سوخت و کاهش آلودگی ناشی از سوختهای فسیلی است. این دستگاه با بکارگیری سه تکنولوژی جدید، کارآیی و تاثیر هیدرودینامیک نئودیمیم را افزایش می‌دهد:        

 

  E.F.F برای افزایش احتراق سوختهای هیروکربن.

 

 FuelEX  براساس آخرین اطلاعات به-روز-شده در مورد اثرگذاری میدانهای نئودیمیم سه گانه  E.F.F بر سوختهای فسیلی طراحی و ساخته شده است.

 

  FuelEX احتراق را کامل کرده، نتیجتا راندمان سوخت افزایش یافته ، مصرف سوخت کاهش می‌یابد و گازهای آلاینده خروجی از اگزور که برای محیط زیست بسیار مضر می‌باشد،کاهش می‌یابد.

 

لینک کمکی