فایل ورد (word) طراحی پیچ هادی ماشین تراش

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

فایل ورد (word) طراحی پیچ هادی ماشین تراش دارای 26 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) طراحی پیچ هادی ماشین تراش کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) طراحی پیچ هادی ماشین تراش،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) طراحی پیچ هادی ماشین تراش :

شرح مختصر:

پیچ هادی ماشین تراش ، پیچی است که در فرآیند پیچ تراشی برای جلو راندن دستگاه ساپورت و عمل براده برداری به کار می رود . این پیچ دور خود را از اسپیندل دستگاه تراش گرفته و با دوران آن ، مهره ی سوار بر دستگاه ساپورت به حرکت در می آید . لذا در فرآیند پیچ تراشی که به وسیله پیچ هادی انجام می گیرد ، با استفاده از گیربکس مرتبط بین اسپیندل و پیچ هادی ، دور مورد نیاز برای دوران پیچ هادی و به تبع آن حرکت ساپورت صورت می گیرد .

هدف این پروژه طراحی این پیچ بر اساس نیروهای براده برداری در پیچ تراشی ، حداکثر توان الکتریکی موتور ماشین تراش و شرایط مختلف باردهی می باشد که به تفصیل بیان خواهد شد .

فایل ورد (word) طراحی پیچ هادی ماشین تراش
فهرست مطالب

هدف پروژه

شناخت هدف

چشم اندازی از مراحل انجام پروژه

تحلیل فرضیات ، داده ها و روابط کلی حاکم بر مکانیک فلزتراشی

بررسی کمانش

طراحی پیچ هادی دندانه ذوزنقه ای ( آکمه )

نتیجه گیری

پیوست الف

ویژگیهای ماشین تراش TN71B

پیوست ب

مشخصات فولاد های کربنی

لینک کمکی