فایل ورد (word) پاورپوینت (اسلاید) حمل و نقل در شهر پاریس

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

فایل ورد (word) پاورپوینت (اسلاید) حمل و نقل در شهر پاریس دارای 23 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت فایل ورد (word) پاورپوینت (اسلاید) حمل و نقل در شهر پاریس کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) پاورپوینت (اسلاید) حمل و نقل در شهر پاریس،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) پاورپوینت (اسلاید) حمل و نقل در شهر پاریس :

توضیحات:

پاورپوینت ارائه کلاسی درس طراحی شبکه های حمل ونقل شهری با موضوع حمل و نقل در شهر پاریس، در حجم 23 اسلاید، همراه با تصاویر.


بخشی از متن:

فرهنگ سازی و تشویق مردم به دوچرخه سواری و ایجاد پارکینگ های طبقاتی و سامانه حمل و نقل برقی ریلی (مترو و تراموا) و انتقال مسافرین از طریق گذرگاه های آبی از جمله سیاست های مسئولین شهری پاریس جهت مقابله با آلودگی های صوتی و هوا بوده است.

اینگونه سیاست ها با نگاهی چند وجهی نقش مهمی در مدیریت ترافیک و برقراری امنیت شهروندان به همراه سهولت جابه جایی و مدیریت یهتر زمان و بهینه سازی سفرهای درون شهری و برقراری نظم و امنیت عمومی نیز داشته است.

در تحقیق پیش رو ابتدا نگاهی جامع به شهر پاریس به لحاظ تاریخی و شرایط موجود خواهیم داشت. سپس به بررسی فضاهای عمومی و نقشه راه های کنونی شهر می پردازیم.


فایل ورد (word) پاورپوینت (اسلاید) حمل و نقل در شهر پاریس
فهرست مطالب:

مقدمه

نگاهی به شهر پاریس

نگاهی به شهر پاریس: (آلودگی هوا در پاریس)

نگاهی کوتاه تاریخی به فضاهای عمومی پاریس

نگاهی به نقشه راه های پاریس

شبکه حمل و نقل در پاریس

طرح حمل و نقل محلی شهر پاریس

تراموا و گسترش تراموا

شبکه اتوبوس سیال و روان

حمل و نقل عمومی در پاریس

ابزار اجرایی در پاریس

ایجاد فضاهای ایمن در پاریس

استراتژی های اتوبوس رانی و گسترش استفاده از دوچرخه در بهبود کیفیت هوا

منابعلینک کمکی