فایل ورد (word) پاورپوینت بررسی مدارس و هنرستانهای مطرح خارجی

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 فایل ورد (word) پاورپوینت بررسی مدارس و هنرستانهای مطرح خارجی دارای 97 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت فایل ورد (word) پاورپوینت بررسی مدارس و هنرستانهای مطرح خارجی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) پاورپوینت بررسی مدارس و هنرستانهای مطرح خارجی،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) پاورپوینت بررسی مدارس و هنرستانهای مطرح خارجی :


توضیحات:
فایل فایل ورد (word) پاورپوینت بررسی مدارس و هنرستانهای مطرح خارجی، در حجم 97 اسلاید قابل ویرایش، همراه با یک هدیه ویژه.

در این فایل به بررسی کامل و جامع 6 نمونه از مدارس و هنرستانهای مطرح خارجی پرداخته شده است.

بخشی از متن:

فضاهای داخلی طوری طراحی شده‌اند كه حسی از ارتباط درونی میان محوطه داخل و خارجی ساختمان را القا می‌كند. کلاس‌های درس در نور طبیعی با هم شریك بودند كه از میان فضاهای پیرامون و از طریق پنجره‌های بام و شیشه‌های وسیع، در فضا جریان می‌یابند. همین پنجره‌های امكان دید دائم زمین‌های بازی، فضاهای عمومی، اتاق ملاقات و مراكز آكادمیكی برای استفاده عموم می‌باشد. عناصر طراحی با استحكام و كاركرد بالا از جمله نور خارجی كه تا عمق تأسیسات ساختمانی نفوذ می‌كند.


فایل ورد (word) پاورپوینت بررسی مدارس و هنرستانهای مطرح خارجی
فهرست مطالب:
دبیرستان اش كریك
آكادمی كپیتال سیتی، برنت
دبیرستان كلاكاماس
دبیرستان هولتن ریچموند
Cristo Rey High School
NUS HIGH SCHOOL

هدیه محصول:
فایل پاورپوینت استانداردهای فیزیکی مدرسه ابتدایی (26 اسلاید)لینک کمکی