فایل ورد (word) پاورپوینت مدل اقتصاد پایه در برنامه‌ریزی شهری و منطقه‌ای

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 فایل ورد (word) پاورپوینت مدل اقتصاد پایه در برنامه‌ریزی شهری و منطقه‌ای دارای 15 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت فایل ورد (word) پاورپوینت مدل اقتصاد پایه در برنامه‌ریزی شهری و منطقه‌ای  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) پاورپوینت مدل اقتصاد پایه در برنامه‌ریزی شهری و منطقه‌ای،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) پاورپوینت مدل اقتصاد پایه در برنامه‌ریزی شهری و منطقه‌ای :

توضیحات:
فایل فایل ورد (word) پاورپوینت مدل اقتصاد پایه در برنامه‌ریزی شهری و منطقه‌ای، در حجم 15 اسلاید قابل ویرایش، همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:
مدل اقتصاد پایه تاكید خاصی برتفكیك فعالیتهای اقتصادی مناطق دارد به طوری كه اقتصاد منطقه را به دو بخش تقسیم می كند فعالیت های پایه ای و فعالیت های غیر پایه ای. فعالیت های پایه ای، فعالیت هایی هستند كه كالا و خدمات را به خارج از محدوده اقتصاد جامعه صادر می كنند و یا كالاها و خدماتشان را به افرادی عرضه می كنند كه خارج از مرزهای اقتصادی جامعه هستند. و فعالیت های غیرپایه آنهایی هستند كه نیازهای ساكنین داخل محدوده اقتصادی جامعه را تامین می كند.
فرض اصلی مدل این است كه درآمد و اشتغال منطقه بستگی شدیدی به فعالیتهای بخش پایه دارد و عمده تولیدات بخش پایه نیز به خارج از منطقه صادر می گیدد. بنابراین افزایش در تقاضای خارجی برای بخشهای پایه محرك رشد و حركت اقتصاد منطقه بوده و باعث می شود كه از طریق افزایش تقاضای خارجی برای كالا و خدمات بخش پایه، نه تنها درآمد و اشتغال بخش پایه افزایش می یابد؛ بلكه درآمد و اشتغال در بخش غیرپایه نیز افزایش خواهد یافت.

فایل ورد (word) پاورپوینت مدل اقتصاد پایه در برنامه‌ریزی شهری و منطقه‌ای
فهرست مطالب:
مقدمه
فرض مدل
اهداف مدل
معایب مدل
بیان ریاضی مدل
مثال اقتصاد تك بخشی
مثال اقتصاد دو بخشی
منابع

هدیه محصول:
فایل پاورپوینت روش تحلیل اقتصاد پایه (17اسلاید)لینک کمکی