فایل ورد (word) پاورپوینت کف سازی داخلی طبقات

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 فایل ورد (word) پاورپوینت کف سازی داخلی طبقات دارای 82 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت فایل ورد (word) پاورپوینت کف سازی داخلی طبقات  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) پاورپوینت کف سازی داخلی طبقات،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) پاورپوینت کف سازی داخلی طبقات :

فایل ورد (word) پاورپوینت کف سازی داخلی طبقات


هدف از کف سازی به وجود آوردن سطحی است که بتواند خواسته های استفاده کننده را از آن به نحو مطلوب برآورد. اولین مشخصه مهم کف سازی ، استحکام و پایداری آن است . مقاومت در برابر نفوذ و عبور رطوبت از دیگر ویژگیهای عمده کف سازی می باشد . به علاوه کف سازی بایستی دارای لازم باشد. از خصوصیات دیگر کف سازی می توان از مقاومت در برابر عبور اصوات و حرارت و همچنین استقامت در برابر آتش نام برد.

مصالح کف سازی:

کف سازی می تواند از مصالح مختلف یا ترکیبی از چند نوع از آنها باشد. موزائیک سیمانی ، پوشش های پلاستیکی مانند کاشی وینیلی ، کف پوش وینیلی فوم دار، لاستیک ؛ پوشش های چوبی مانند الوار ، پارکت ، بلوک چوبی از انواع کف پوش ها محسوب می شوند.

پلان كف سازی:

یکی دیگر از اجزاء فاز دو معماری تهیه پلان های کف سازی به تعداد طبقات ، است که هدف از ارائه این نوع نقشه ها نشان دادن کف سازی روی پلان می باشد اعم از طراحی ، جنس مصالح ، رنگ و … می باشد . در بسیاری از پروژه ها طراحی خاصی با ترکیبی از سنگ ها یا مصالح مختلف در نظر گرفته می شود که حتماً احتیاج به پلان کف سازی داریم تا بتوانیم این نوع طراحی را روی پلان نشان دهیم و به اجرا برسانیم .

فایل ورد (word) پاورپوینت کف سازی داخلی طبقات
فهرست:

مقدمه

مصالح کف سازی

پلان كف سازی

شیب بندی کف سازی و شیب بندی طبقات با بتن سبک

کفسازی در زیر زمین ها

کفسازی در طبقه همکف ساختمان ( بدون زیر زمین )

کفسازی در زیر زمینها

کفسازی سرویس ها در طبقات بالای ساختمان

فایل ورد (word) پاورپوینت کف سازی داخلی طبقات - پاورپوینت آماده ویژه درس عناصر و جزییات برای دانشجویان عمران و معماری

عنوان پروژه: کف سازی داخلی طبقات

نوع فایل: پاورپوینت

حجم: 6.34 کیلو بایت

تعداد صفحات: 82 اسلاید

لینک کمکی